Кошик
13 відгуків
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцівул. Гагаріна, 36Б58000
+380
95
012-01-29
+380
96
012-01-29
+380
93
012-01-29
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"MEGAWATT"
Корзина

Сонячні панелі

Сонячні панелі - це первинні перетворювачі енергосистеми, які перетворять світлову сонячну енергію в електричну. В даний час найбільш перспективним вважається пряме перетворення енергії сонця в електричну енергію з використанням сонячних елементів. В основі фотоелектричних модулів з'єднані монокристалічні кремнієві Селл, здатні виробляти достатню електричну енергію для того, щоб здійснити заряд енергосистем різних типів.
Сонячні фотомодулі - це первинні перетворювачі енергосистеми, які перетворять світлову сонячну енергію в електричну. В даний час найбільш перспективним вважається пряме перетворення енергії сонця в електричну енергію з використанням сонячних елементів. В основі фотоелектричних модулів з'єднані монокристалічні кремнієві Селл, здатні виробляти достатню електричну енергію для того, щоб здійснити заряд енергосистем різних типів.