Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина

Сонячні панелі

Купити сонячні батареї панелі для дому під зелений тариф

Сонячні батареї або фотоелектричні модулі створені для перетворення сонячних променів в електричний струм, можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела енергії у вашому домі чи на підприємстві. З кожним роком установлення такої електричної станції стає все більш актуальним, адже ви стаєте незалежними від інших.

Фотоелементи зможуть забезпечити електроенергією: заміські будинки, котеджі та дачні селища, мобільні будинки, підприємства, а також будівлі, розташовані вдалині від основних ліній електропередачі.

Типи сонячних панелей

Монокристалічні – вартість таких панелей є значно вищою в порівнянні з іншими, але їхньою основною перевагою є ефективність навіть у хмарну погоду, адже вони складаються з одного зерна і їхня форма є заокругленою.

Полікристалічні – елементи квадратної форми, неоднорідною структурою, яка пояснюється ти, що складається з різних кристалів за формою та розмірами.

Тонко плівкові – найменш ефективні. Складаються з тонких шарів кремнію, який наноситься на фольгу або скло в умовах вакууму.

Ефективність сонячних електростанцій

Найменш ефективнішими є тонко плівкові – 13%, на другому місці полікристал всього 18%, а найкращими є монокристали від 22%, тому обираючи не варто звертати увагу на ціну, ай на ефективність.

Для того, щоб визначитися з вибором Вам допоможуть фахівці нашої компанії, безкоштовно прорахують для вас усі можливі варіанти установки, і залишиться вибрати найоптимальніший для Вас спосіб.