Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина

Контролери

Контролер заряду батареї потрібен для того, щоб перетворити енергію, яку віддають пристрої в правильний для акумулятора «вид». З його допомогою потоки енергії розподіляються таким чином, щоб забезпечити зарядку приладів в правильному режимі.
Пристрій не тільки допомагає зарядити акумулятор, а й завдяки тому, що цей процес стає досить оптимізованим - термін її життя значно подовжується.

Контролер заряду не тільки заощадить гроші, але і забезпечить нормальний режим роботи всієї системи. А це дозволить вам користуватися електрикою без перебоїв і підключення міської електромережі, тобто автономно. Досвід різних ентузіастів показує, що MPPT контролери краще працюють в умовах повного освітлення панелей і яскравого сонця, а ШІМ-контролери - при похмурій погоді і слабкому сонце. При цьому результати неоднозначні і точаться суперечки про придатність тих чи інших контролерів для роботи в різних ситуаціях.

1 2
1 2

Контролер заряда ШИМ

Принцип роботи ШИМ контролера заряду сонячної батареї заснований на досягненні постійної напруги на акумуляторі. Головними перевагами апаратів є: запобігання можливості перегріву, підвищення здатності прийняття, автономне регулювання витрати заряду з урахуванням «віку» обладнання.

МРРТ регулятор заряда

 

Робота МРРТ контролера заряду для сонячних батарей заснована на пошуку точки максимальної потужності. Простими словами, це пошук значення напруги і сили струму, при яких параметри яскравості світла, нагрівання і кута падіння променів будуть максимально ефективними. Проста реалізація системи накопичення ресурсів не в змозі самостійно впоратися з поставленим завданням. Тому для реалізації такої встановлюються апарати контролю типу МРРТ.