Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина

Акумулятори

 

Вибір ємності акумуляторів залежить від потреби в енергії і від кількості панелей - від зарядного струму. Для акумуляторів AGM потрібен 10% зарядний струм. Для панелі на 90 Вт мінімальна ємність акумулятора 60 А * год, а оптимальна - 100 А * год. Вона накопичить 1,2 кВт * год при напрузі 12 В.

Для систем споживання до 1,5 кВт * год в день краще використовувати акумулятори і панелі на 12 В. Системи, які споживають понад 3 кВт * год в день - доцільно комплектувати сонячним генератором і акумулятором з напругою 48 В.

Найбільш доступними за ціною є автомобільні акумулятори, але вони призначені для передачі великих струмів протягом короткого часу. Ці акумулятори погано витримують тривалі цикли зарядки-розрядки, типові для сонячних систем. Спеціальні сонячні акумулятори мають низьку чутливість для роботи в циклічному режимі і низький саморозряд. Виробники виготовляють акумулятори з різним часом розрядки. Обраний акумулятор повинен мати запас енергії приблизно на 4 доби.

 

Для того, щоб акумулятор прослужив заявлений виробником термін, він повинен використовуватися в комплекті з якісним контролером заряду. При цьому контролюється струм заряду, який знижується при повністю зарядженому акумуляторі або зупиняється накопичення енергії при розрядці до критичного рівня.