Кошик
13 відгуків
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцівул. Гагаріна, 36Б58000
+380
95
012-01-29
+380
96
012-01-29
+380
93
012-01-29
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"MEGAWATT"
Корзина

Готові рішення

Як працює зелений тариф в Україні?

 

Зелений тариф - це механізм, за допомогою якого приватна фізична особа може продавати електроенергію державі. На 2016 даний тариф становить 0,19 євро за один кВт виробленої електроенергії, і діє на Україні.    . 

Що потрібно для підключення зеленого тарифу?

 

Змонтувати сонячну електростанцію, необхідної потужності, наші фахівці допоможуть Вам визначити яка саме станція ПОТРІБНА ВАМ. Зібрати всі необхідні документи для подачі в ОБЛЕНЕРГО. Написати заяву на установку реверсного лічильника, необхідний для підрахунку використання і генерації електроенергії. Все даний через GSM відправляються в обленерго. Для отримання грошових коштів від держави у Вас повинен бути банківський рахунок, його теж потрібно подавати до переліків документів (детальний список можна отримати зателефонувавши нашим фахівцям).   

     Підключивши зелений тариф і встановивши собі сонячну станцію, ви забудете про платіжках за електроенергію назавжди. Ви зможете заробляти нічого не роблячи, окупність станції від 5 до 7 років, в залежності від особистого використання.

      Ми завжди готові надати Вам повну консультацію, відповісти на всі запитання по сонячним електростанціям. Також підключимо Вам систему під ключ по всій території України. Всі товари сертифіковані і з гарантією.

 

Як працює зелений тариф в Україні?

 

Зелений тариф - це механізм, за допомогою якого приватна фізична особа може продавати електроенергію державі. На 2016 рік  даний тариф становить 0,19 євро за один кВт виробленої електроенергії, і діє на Україні.

Що потрібно для підключення зеленого тарифу? Змонтувати сонячну електростанцію, необхідної потужності, наші фахівці допоможуть Вам визначити яка саме станція потрібна Вам. Зібрати всі необхідні документи для подачі в ОБЛЕНЕРГО. Написати заяву на установку реверсного лічильника, необхідний для підрахунку використання і генерації електроенергії. Всі дані через GSM відправляються в ОБЛЕНЕРГО. Для отримання грошових коштів від держави у Вас повинен бути банківський рахунок, його теж потрібно подавати до переліків документів (детальний список можна отримати зателефонувавши нашим фахівцям).   Підключивши зелений тариф і встановивши собі сонячну станцію, ви забудете про платіжки за електроенергію назавжди. Ви зможете заробляти нічого не роблячи, окупність станції від 5 до 7 років, в залежності від особистого використання.   Ми завжди готові надати Вам повну консультацію, відповісти на всі запитання по сонячним електростанціям. Також підключимо Вам систему під ключ по всій території України. Всі товари сертифіковані і з гарантією.