Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина

Комутатори (POE свіч)

Power-over-Ethernet - це методика, яка дозволяє передати електроенергію на відстані. Разом з живленням передається також інформація, з'єднання ведеться за допомогою twisted pair (вид кабелю зв'язку) в ефірній мережі Ethernet. При передачі електроенергії задіюються особливі switch-пристрої, що підтримують стандарт даної методики.

PоE не впливає на швидкість і якість передачі даних. Устаткування отримує живлення без перешкод. Switch PоE задіюється при створенні WAP бездротових мереж, при налаштуванні IP-відеоспостереження. Технологія незамінна в тих ситуаціях, коли проблематично або просто нереально під'єднати додатковий кабель живлення.

За стандартом комутатори повинні подавати електричний струм, що не змінюється за часом і по напрямку, з наступними характеристиками: • сила до 400 мА; • діапазон базисного напруги: 36-57 Вольт; • max потужність - 15 W. На сьогоднішній день PоE комутатори представлені в різних показниках потужності, напруги, виробництва. Індустріальні моделі пристосовані до підвищених навантажень і негативному впливу ззовні.

Мережевий комутатор використовується для з'єднання декількох вузлів системи, що забезпечує обмін даними між пристроями в межах одного або декількох сегментів мережі.