Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина

Сигналізація

Охоронна сигналізація - сучасний і надійний спосіб забезпечити безпеку об'єкта. Сигналізація запобіжить незаконне вторгнення на територію і захистить майно в квартирі, будинку, магазині, офісі, підприємстві. 
Типова система охоронної сигналізації включає в себе центральний пульт, датчики і сповіщувачі. Датчики є «очима» системи, які спостерігають за об'єктом. Централь виконує функцію «мозку» сигналізації, приймаючи сигнал від датчиків і реагуючи на нього, виконуючи заздалегідь певні дії: включення сповіщувачів, передача сигналу про вторгнення, запуск захисного механізму. До оповіщувачів відносяться сирени, різні світлові та інформаційні табло і покажчики.
 

Принцип дії


Завдання, які може виконувати система сигналізації, відповідають принципам функціонування центрального блоку. Автономні сигналізації, отримавши сигнал з датчика, сповіщають про тривогу сиреною. Сучасні моделі, оснащені GSM модулем, можуть зателефонувати на заданий телефонний номер (GSM дозвонщики), або відправити повідомлення на смартфон.

Якщо центральний блок оснащений функціоналом відправки сигналу тривоги на певний телефонний номер, то систему сигналізації можна підключити до пульту охоронної компанії. Тоді при отриманні сповіщення про тривогу, на об'єкт, що охороняється виїжджає група реагування.

Охоронна сигналізація спрацьовує при несанкціонованому доступі, датчики реагують на різні тригери. Це можуть бути - рух, вібрація, перетин ІК-променя, розмикання контакту. Вибираючи датчики, варто враховувати можливості масштабування або інтеграції з іншими системами, наприклад, системою відеоспостереження, пожежною сигналізацією або розумним будинком. Спосіб передачі даних і живлення також є впливає чинником, наприклад, бездротові охоронні сигналізації можна встановлювати без проведення будівельних робіт, в той час як провідні системи вимагають ресурсів на підведення комунікацій.
 

1 2
1 2