Корзина
16 отзывов
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцывул. Гагаріна, 36Б + Калинівський р-к, 1й ряд, конт.№168
+380950120129
+380960120129
+380930120129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"MEGAWATT"
Корзина
Контролер заряду акумуляторних батарей для сонячних модулів PM-SCC-80AMW, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа


Контролер заряду серії «Premium MPPT» (зі стеженням за точкою максимальної потужності) відіграє основну роль в проектуванні фотоелектричних систем. Першим кроком при проектуванні ефективної фотоелектричної системи є розрахунок вимог по навантаженню. Для розрахунку очікуваної потрібної навантаження необхідно визначити споживання при середній і піковому навантаженні. Також при плануванні вимог по навантаженню слід враховувати можливе зростання навантаження, оскільки навантаження рідко залишаються незмінними і ростуть набагато частіше, ніж знижуються.

 

Оскільки контролер серії «Premium MPPT» є інтелектуальною перетворювачем постійного струму, визначення характеристик фотоелектричної батареї дуже схоже на вибір параметрів мережевого інвертора. Установники вибирають максимальне і мінімальне значення напруги точки максимальної потужності Vmp і холостого напруги Voc кожного ланцюжка і необхідну кількість ланцюжків.

 

Додаткові компоненти:

• Шунт - необхідний контролера серії «Premium MPPT» для досягнення оптимальних робочих рівнів і виконує функцію концентратора для підключення вимірювальних датчиків. Основним призначенням шунта є забезпечення вимірювання Контроллером серії «Premium MPPT» струму, що відбирається від акумулятора і надходить в нього.

Шунт контролера серії «Premium MPPT» рекомендується розміщувати в вузлах навантаження постійного струму. Також допускається встановлювати його в електричну шафу. Місце знаходження шунта має значення для безпеки. Зверніть увагу, що шунт розрахований на 50 мВ, 500 A. Дивіться клеми підключення проводки на сторінці 2-3.

•Датчик температури акумулятора BTS-3 використовується при зарядці з температурною компенсацією для підвищення або зниження зарядного напруги в залежності від температури. Для активації всіх зарядних функцій контролера серії «Premium MPPT» потрібне підключення BTS-3. Контролер серії «Premium MPPT» може працювати без датчика, але установчі точки запуску абсорбції будуть нижче, і стадія вирівнювання буде відключена. BTS-3 можна монтувати на штирях акумулятора.

Основные
Производитель  Power Master
Страна производительТайвань
Габаритные размеры
Вес1.4 кг
Ширина350 мм
Длина290 мм
Пользовательские характеристики
Максимальное напряжение холостого хода240VDC
Резервная мощность<2Вт
Диапазон входного напряжения16 ~192VDC операционный
Батарея, температурная компенсация5 мВ/°С, на 2 вольта ячейки
Рабочая температура Полная выходная мощность до+50°С
Масса, кг7.1
Размеры, мм 414,8х225х147
Максимальный входной ток, А70
Максимальный выходной ток, А80 непрерывный, при температуре окружающей среды до 50°С
Максимальное питание5200Вт
  • Цена: Цену уточняйте